Dziękujemy za wsparcie Power Soccer!
Dodane przez qwqw6 dnia Luty 24 2012 16:03:20
Tu było dużo o aktualizacjach PS niedawno, a my mamy o wiele więcej rzeczy w rurociągu, że nie możemy się doczekać dzielić!

W tym czasie chcemy powiedzieć Specjalne podziękowania dla wszystkich graczy, którzy sprawiają, że gra kochamy, czym jest, i pozwoli nam zrobić to jeszcze lepiej na przyszłość. Uruchomiliśmy specjalną DARMOWĄ edycji Shoot-Out turnieju aby pomóc pokazać naszą wdzięczność. Przyłącz się teraz!Czy jesteś częścią 7% naszych menedżerów, którzy płacą za nasze premium, albo grać za darmo, istnieje sposób można wspierać Power Soccer. Oto kilka sposobów, które pomogą:

Wspierać naszych partnerów reklamowych 93% naszych menedżerów odgrywają darmową wersję gry, który wyposażony reklamy od naszych partnerów. Reklamy te umożliwiają nam oferować podstawową grę bez żadnych dodatkowych opłat.

W 2011 r. tylko 0,07% reklam naszych partnerów były odwiedzane. Usuwanie reklam-blokery i odwiedzając reklam, które Cię interesują to świetny sposób, aby pomóc nam kontynuować oferując darmową wersję Power Soccer, i się rozwijać, rośnie grę.

Weź udział w ofercie Nasi partnerzy oferują pozwalają zarobić darmowych tokenów Power za wykonanie prostych działań online jak udział w ankietach, oglądania filmów i tworzenia zniżki zakupy u niektórych swoich ulubionych sprzedawców. Nowe oferty wprowadzamy cały czas, więc kliknij tutaj, aby przeglądać co \ 's obecnie dostępne.

Zostań członkiem Klubu Nasi członkowie Klubu przeżyć wolne od reklam wersję gry i odblokować Power Soccer wszystko ma do zaoferowania. Nie tylko członkowie Klubu dumnie wspierać utrzymanie i rozwój gry, oni dostać pełen zestaw świadczeń, w tym wszystkich premii trybów gry, podwoił prędkość niwelacji i innych funkcji specjalnych. Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej na temat członkostwa w Klubie.

Zakup żetony Power Tokeny Power są unikalne waluty Power Soccer firmy. Mogą one być wykorzystane na zakup szerokiej gamy ekskluzywnych produktów i usług w grze, a kupowanie ich może być tak proste jak wysyłanie wiadomości tekstowych na telefon komórkowy. Więcej informacji na temat tokenów Power, kliknij tutaj.

Dziękujemy za nieustające wsparcie!
Crew
Rozszerzona zawartość newsa
Dziękujemy za wsparcie Power Soccer!.